CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Yalova Baskılı Pasta Kutusu

Yalova Baskılı Pasta Kutuları | Yalova Pasta Kutusu | Yalova Pasta Kutusu Fiyatları | Yalova Baskısız Pasta Kutusu | Yalova Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Yalova Pasta Kutusu Baskılı | Yalova Pasta Kutusu Siparişi | Yalova Baskılı Kutu | Yalova Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Yalova pasta kutusu, yalova baklava kutusu, yalova pizza kutusu, yalova lahmacun kutusu, yalova pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Yalova baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Yalova baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Yalova baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı yalova pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Yalova baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Yalova Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Yalova baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için yalova pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel yalova pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Yalova baskılı pasta kutusu, yalova baskılı pasta kutusu fiyatları, yalova pasta kutuları, yalova pasta kutusu fiyatları, yalova pasta kutusu imalatı, yalova baskılı pasta kutusu ve fiyatı, yalova ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner