Yalova Güvenlik Etiketi

Yalova Güvenlik Etiketi | Yalova Garanti Etiketi | Yalova Güvenlik Etiketleri | Yalova Etiket | Yalova Alarm Etiketi | Yalova Güvenlik Etiketi Fiyat | Yalova Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Yalova garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan yalova güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya yalova kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan yalova güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi yalova  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket yalova kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Yalova güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel yalova güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Yalova garanti etiketi, yalova güvenlik etiketi, yalova etiket, yalova kırılgan etiket fiyatları, yalova termal etiket, eko etiket yalova , yalova güvenlik etiket fiyatları, yalova emniyet etiketi, yalova garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi yalova .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner