Yalova Silvermat Etiket

Yalova Silvermat Etiket | Yalova Silvermat Etiket Fiyatları | Yalova Silvermat Etiket Özellikleri | Yalova Silvermat Etiket Yazıcı | Yalova Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Yalova Silver Mat Etiket | Yalova Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Yalova silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir yalova etiket türüdür. Genellikle kitap ve yalova barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Yalova silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun yalova etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan yalova silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Yalova silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Yalova silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Yalova silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Yalova silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Yalova silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Yalova etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Yalova silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Yalova silvermat etiket, yalova termal etiket, yalova silver mat etiketler, yalova mat etiketler, yalova silver mat etiket fiyatları, yalova etiket fiyatları, yalova şeffaf etiket fiyatları, yalova silver mat barkod etiketi, yalova barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner