Yalova Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Yalova | Yalova Mini Diş Seti | Yalova Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Yalova | Traş Seti | Yalova Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Yalova

kutulu buklet tras seti

Yalova otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri yalova ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  yalova otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Yalova otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Yalova otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti yalova isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları yalova ve yalova kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Yalova traş seti, traş seti fiyatları yalova, yalova buklet traş seti, otel traş setleri yalova, kutulu traş setleri, yalova otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri yalova , kutulu buklet traş seti yalova.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner