CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Yalova Baskılı Pide Kutusu

Yalova  Baskılı Pide Kutusu | Yalova  Pide Kutusu Fiyatları |Yalova Pide Kutusu  |Yalova Pide Kutusu Ölçüleri | Yalova Pide Kutusu İmalatı | Yalova Hazır Pide Kutusu | Yalova Pide Ve Lahmacun Kutusu | Yalova Pide Kutuları | Yalova Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, yalova baklava kutusu, pizza kutusu,yalova lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Yalova baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Yalova baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Yalova baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Yalova baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Yalova pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı yalova pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Yalova baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Yalova pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Yalova baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için yalova pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel yalova pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Yalova baskılı pide kutusu, yalova pide kutusu fiyatları, yalova pide kutusu imalatı, yalova pide kutusu , yalova baskılı pide kutusu fiyatları, yalova baskılı ambalajlar, yalova pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner