Yalova Mat Polipropilen Etiket

Yalova Mat Polipropilen Etiket | Yalova Pp Etiket | Yalova Mat Etiket | Yalova Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Yalova Polipropilen Ürünler | Yalova Sembol Barkod Etiket | Yalova Mat Pp Etiket | Yalova Barkod Sistemleri | Yalova Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Yalova mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Yalova polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Yalova pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Yalova mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Yalova at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Yalova mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Yalova mat pp etiket yalova opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Yalova mat etiket, yalova opak pp, yalova mat ppyalova boş etiket, yalova termal etiket fiyatları, yalova şeffaf pp, yalova mat polipropilen, yalova etiket, etiket yalova , ribon yalova , karekod okuyucu yalova , polipropilen, yalova polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner