Yalova Lamine Termal Etiket

Yalova Lamine Termal Etiket | Yalova Lamine Termal Etiket Fiyatları | Yalova Lamine Termal Etiket Nedir | Yalova Lamine Termal Barkod Etiketi | Yalova Termal Etiketler | Yalova Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Yalova lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Yalova lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Yalova lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Yalova lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen yalova etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda yalova termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer yalova  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan yalova  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Yalova termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Yalova lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Yalova etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Yalova lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Yalova lamine termal etiket nedir? Lamine yalova termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel yalova lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Yalova lamine etiket, yalova termal etiket, yalova top etiket, yalova ribonsuz baskı, yalova baskılı etiket, yalova renkli termal etiket, yalova lamine termal barkod etiketi, yalova kuşe etiket, yalova termal etiket boyutları, yalova boş etiket, yalova termal etiket fiyatları, yalova lamine etiketler, yalova eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner