CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Yalova Baskılı Pizza Kutusu

Yalova Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Yalova Pizza Kutuları | Yalova Pizza Kutusu Fiyatları | Yalova Pizza Kutusu | Yalova Pizza Kutusu İmalat | Yalova Pizza Kutusu Ölçüleri | Yalova Pizza Kutusu Fiyatları | Yalova Baskısız Pizza Kutusu | Yalova Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, yalova baklava kutusu, yalova lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Yalova baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Yalova baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Yalova baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Yalova baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Yalova baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Yalova pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Yalova pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Yalova askılı pizza kutusu fiyatları ile yalova pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Yalova baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla yalova baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Yalova baskılı pizza kutusu, yalova pizza kutuları, yalova basklı kutular, yalova baskılı pizza kutusu fiyatları, yalova pizza kutusu fiyatları, yalova pizza kutusu imalatı, yalova pizza kutusu, yalova baskılı pizza kutusu satışı, yalova baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner