Yalova Chromolux Etiket

Yalova Chromolux Etiket | Yalova Chromolux Etiket Nedir | Yalova Chromolux Etiket Fiyatları | Yalova Chromolux Etiket Baskı | Yalova  Kromolüks Etiket | Yalova Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Yalova Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Yalova chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Yalova chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan yalova chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan yalova kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı yalova chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Yalova chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Yalova chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve yalova  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Yalova choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Yalova choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel yalova etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Yalova etiket, yalova etiket fiyatları, yalova barkod etiket fiyatları, yalova baskılı etiket fiyatları, yalova barkod, yalova rulo etiket fiyatları, yalova barkod fiyatları, yalova rulo etiket, yalova yapışkanlı etiket, yalova barkod sistemi, yalova barkod okuyucu, yalova barkod okuyucu fiyatları, yalova koli etiketi, yalova tekstil etiketi, yalova saten etiket, yalova metal etiket, yalova mat pp etiket, yalova mat pe etiket, yalova etiket baskı, yalova mat polietilen etiket, yalova lazer etiket, yalova boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner