Yalova Eko Termal Etiket

Yalova Eko Termal Etiket | Yalova Eko Termal Etiket Fiyatları | Yalova Eko Termal Kağıt | Yalova Termal Etiketler | Yalova Eco Termal Etiket Nedir | Yalova Top Termal Etiket | Yalova Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Yalova eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Yalova eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için yalova etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu yalova etiket en yalova ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Yalova eko termal etiket fiyatları ve yalova eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan yalova eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Yalova eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Yalova termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Yalova ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Yalova etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Yalova termal etiket, yalova etiket yalova , yalova boş etiketyalova eco etiket, yalova etiket fiyatları, yalova eko termal etiket, yalova etiket, yalova eco termal etiket fiyatları, yalova sıra numarası etiketi, yalova ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner